ر وابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری فرایند  
     
     

  گزارش مجمع عمومی عادی سالیانه
     
 

در مجمع شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند مطرح شد:

سودآوری 94 میلیارد تومانی شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند برای اولین بار

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند با اشاره به سودآوری چشمگیر این شرکت در سال مالی 99 این مبلغ را نزدیک به 94 میلیارد تومان اعلام کرد که برای نخستین بار این میزان از سودآوری برای سهامداران حاصل کرده است.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت سرمایه گذاری فرآیند روز 5 آذر 1399در محل صندوق ذخیره فرهنگیان با حضور اکثریت سهامداران برگزار و به ازای هر سهم 550 تومان سود در بین سهامداران تقسیم شد.

سیدرضا رضوی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند در گزارش هیات مدیره به مجمع، سودآوری چشمگیر این شرکت را نتیجه مدیریت صحیح پرتفوی بورسی این شرکت عنوان کرد و گفت: اقدامات موثر شرکت در طول چند سال اخیر، در سال مالی 99 به بار نشست که نتیجه آن سودآوری قابل قبول برای سهامداران به ویژه فرهنگیان عضو صندوق ذخیره بود.

وی با اشاره به این که پرتفوی سرمایه‌گذاری این شرکت با تمرکز بر شرکت‌های بورسی سودآور اصلاح شده است، تصریح کرد: سودآوری سال 99 اولین ثمره و نتیجه این اقدامات است که در سال‌های آتی به قوت خود ادامه خواهد داشت.

آقای رضوی همچنین اصلاح ساختار مالی شرکت از طریق افزایش سرمایه، رایزنی با سازمان بورس و اوراق بهادار، تقویت نیروی انسانی متخصص در جهت افزایش توان رقابتی شرکت، تقویت زیرساخت­ها و حضور هرچه پررنگ‌تر در بازار سرمایه به منظور کسب بازده حداکثری برای سهامداران را از برنامه‌های آتی شرکت سرمایه‌گذاری فرایند عنوان کرد.

  وی در پایان تاکید کرد که شرکت سرمایه‌گذاری فرایند به عنوان یک شرکت سرمایه­گذاری فعال در بازار سرمایه به توسعه سبد دارایی­های بورسی خود می‌پردازد.

در ادامه مجمع، پس از تصویب صورت‌های مالی این شرکت، سود خالص سال مالی 1399 نزدیک به 94 میلیارد تومان شناسایی و مبلغ 84 میلیارد تومان آن بین صاحبان سهام تقسیم شد.

موسسه حسابرسی و خدمات مالی حافظ گام به عنوان بازرس قانونی اصلی و موسسه حسابرسی راز دار به عنوان بازرس علی‌‌البدل برای مدت یکسال انتخاب و روزنامه کثیرالانتشار دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی جهت درج آگهی و اطلاعیه‌‌های شرکت برای مدت یک سال تعیین شد.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری فرایند می باشد.
2014 .Designed by Farayand co